Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Ois kiva, että täällä keskusteluissa ois semmonen mahdollisuus, että voisi mennä viesteissä esimerkiksi sivulle 70, ilman että pitää käydä läpi kaikki keskustelusivut 1-69
07.04.2020 |
Kun on keskusteluja, joissa on esimerkiksi 500 sivua, joista olet lukenut ensimmäiset 300 ja haluaisit jatkaa tuolta keskeltä, niin ensin pitäisi selata nuo 300 sivua kommentteja läpi. Ja mun puhelin ainakin heittää vauva.fi- sovelluksessa automaattisesti ulos jonkun keskustelun keskeltä jos olen tarpeeksi kauan käyttämättä sovellusta. Ei mitään järkeä.
Kommentit (2)
Tuo onnistuu kun muokkaa kyseisen keskustelun osoitetta. Jos siis haluat tietylle sivulle, niin etsit keskustelun linkistä kohdan page= ja pistät haluamasi numeron perään. Niin pääset siirtymään suoraan esim sivulle 300.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Lue läppärillä niin voit kirjoittaa osoitepalkkiin:
https://www.vauva.fi/keskustelu/3651730/corona-virus-paljon-huhuttua-le…
Puhelinkäyttö on tosiaan vähän kökköä.