Nainen jätti koronan vuoksi!
Olemme olleet jo 3 vuotta toimivassa etäsuhteessa, kunnes nainen ilmoitti, että koronan vuoksi, kun emme näe niin tiiviisti, niin hän ei näe tälle suhteelle jatkoa!?
Ilmeisesti läheisyyden puutu on se juttu tai korona oli tekosyy erota, mutta käsittämätöntä, jos tähänkin asti ennen koronaa on suhde hyvin toiminut!
Mitä v!ttua?!
Kommentit (11)
Et ole ainoa.
Korona on ilmeisesti parempi rakastaja.
Jännä, miten usein käykin niin, että se jätetty osapuoli on aivan ihmeissään, kun hänen mielestään kaikki oli kunnossa. Suhteen lopettanut osapuoli taas luettelee asioita, jotka ovat pielessä. Kunpa vaan ihmiset puhuisivat parisuhteessa enemmän, niin molemmat olisivat kartalla.
Odotapa vaan, kun kuuma ja kiihkeä korona ottaa sinutkin syleilyynsä.
Et saa henkeä ja sydän hakkaa.
Vierailija kirjoitti:
Odotapa vaan, kun kuuma ja kiihkeä korona ottaa sinutkin syleilyynsä.
Et saa henkeä ja sydän hakkaa.
Nautihan olostasi siellä, kun kokemuksen sana sieltä kuuluu.
Sama täällä. En pääse naiseni luokse lahteen nyt vähintään 8viikkoon. Laittoi suhteen poikki ja sanoi vain että pärjäile.
Kyllä tuolla koronan varjolla on helpompi nyt erota.
Minua pyydetään panemaan, kun karanteenikaveria ovat vailla, mutta en mene. :D
Et antanut tarpeeksi suuseksiä. Nainen löysi paremman.
Typerä nainen!