Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kysymys kimpasta

Vierailija
04.03.2020 |

Kun harrastatte kimppaa meneekö se niin, että tapaatte jossain, hoidatte hommat ja menoksi vai vietättekö aikaa enemmän yhdessä, siis vaikka viikonlopun jossain jolloin on muutakin ohjelmaa kuin pelkkää seksiä?

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
04.03.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä olen tavallisesti ollut yön yli - kimpassa mmn. Kun juo aamukahvit yhdessä, voi purkaa tilanteen ja sopia tai olla sopimatta jatkosta.

M46

Vierailija
2/6 |
05.03.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Toistaiseksi olen tavannut pariskuntaa hotellissa ja seksin jälkeen yleensä makaillaan hetki ennenkuin lähden. Olisi kiva olla koko yö, mutta itselläni hankalaa järjästää sitä. Mies 44v

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
06.03.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kimppaa olisi kiva kokeilla kokoonpanolla n+n+m😊 ei puutu muuta kuin n+n.....

T. M54

Vierailija
4/6 |
06.03.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Yleensä olen viikon lopun miesten leluna ja vietetään aikaa muutenkin yhdessä. Sunnuntai-iltana palaan mieheni luo illan aikana.

Vierailija
5/6 |
07.03.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä vieras mies lähtee yleensä hommien jälkeen pois, ellei sit vaimo ole lainassa koko yötä vieraan luina, tai hotellissa.

Vierailija
6/6 |
07.03.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Yleensä olen appiukon ja sen kavereiden kanssa kimppahommia harrastanut. Viikonlopun olen reissussa ja maanantaina sitten töihin. Aika lailla koko aika menee sekstailuun, eikä muuta aika ole ruokailua lukuunottamatta. Käymme yleensä porukalla ravintolassa, ja siinäkin on koko ajan flirttiä. Järjestely on erikoinen, mutta mieheni hyväksyy kaiken ja ymmärtää että olen heikkona appiukon paksuun vehkeeseen ja sellaiseen lievään alistukseen. Oma mieheni on näissä jutuissa liian tavallinen.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kaksi seitsemän