Mihin katosivat Katy Perry, Lady Gaga, Taylor Swift, Britney Spears
Tai mihin katosi ylipäätään uusi pop-musiikki jota voi jopa kuunnella. Ainoa joka tulee mieleen ois tää Camila Cabelo. Mikä kulttuuria vaivaa?
Kommentit (10)
Samanlaista symboliikkaa Cheekillä:
http://eliitinesoteerisetsymbolit.blogspot.com/2015/08/cheek-ja-symboli…
Uudet puppetit nyt, Ariana Grande, Billie Eilish etc
Jaa-a, Taylor Swift ainakin sai juuri AMA:ssa vuosikymmen artisti palkinnon.
Lady Gaga tekee meikkejä. Taylorilla on dokkari netflixissä. Katy Perry on aina ollut turha ja Britneyllä on mielenterveysongelmia.
Taylor Swiftin edellinen levy ilmestyi viime elokuussa ja Britney taas on täydessä lataamokunnossa.
Katy Perry on edelleen ihan aktiivinen. Edellisestä hitistä ei ole edes pitkä aika. Lady Gagan edellinen levy floppas ja pahasti (harmi!). BS lataa varmaan taas akkuja ennen seuraavaa hittiä.
Britney Spearsia ei voi jättää yksin huoneeseen terävän metallinpalan kanssa.
Siitä voi vetää johtopäätöksiä.
Jos lukee jotain muutakin kuin Ilta-Sanomia ja Seiskaa niin voi huomata ettei nuo ole mihinkään "kadonneet"
Vierailija kirjoitti:
Katy Perry on edelleen ihan aktiivinen. Edellisestä hitistä ei ole edes pitkä aika. Lady Gagan edellinen levy floppas ja pahasti (harmi!). BS lataa varmaan taas akkuja ennen seuraavaa hittiä.
Lady Gaga tyylin vaihto tanssipopista iskelmään ja pukeutuminen räväkästä hillittyyn klassiseen asuun ei mennyt ihan nappiin.
Heh, "kulttuuria"...