Onko älykkäät miehet myös samanlaisia irstailijoita
Kuin juntti miehet jotka huutelee ja kähmii ja on valmiit seksiin kenen kanssa tahansa, joka vähän vilauttaa. Osaavatko vain peittää paremmin himonsa? Vai ovatko niin kiinostuneita muista kehittävistä asioista, että eivät kulje kalunsa ohjaamina.
Kommentit (12)
Irstailijat voivat olla joko typeriä tai älykkäitä (ja siltä väliltä), yleensä älykkäät irstailijat pääsevät paremmin toivomiinsa tuloksiin.
Älykkäät miehet keskittyvät tyydyttämään naisen, koska he tietävät, että tyytyväinen nainen tyydyttää mielellään myös miehen.
Älykkäillä on niin sairaita ajatuksia ettei yksinkertaisempi osaa edes kuvitella sellaista.
Tyhmät on irstaita lääppijöitä, älykkäät on dekadentteja kinkyjä.
Juntti mies on yhdyssana.
Vastaan vaan omasta puolestani, ja pidän itseäni fiksuna. Jopa ihan älykkäänä yksilönä. Myös sosiaalisesti, täsmennetään nyt vielä. Mutta logiikkakin on toistaiseksi pelannyt hyvin kaikkien näiden neljänkymmenen vuoden aikana.
Seksi on aika iso osa ihmiselämää, ja olisi ihan hiton surkeeta jos se ei olisi paljon esillä parisuhteessa. Seksi ja älykkyys kuuluu aika paljon yhteen ainakin itsellä. Mutta tää ei tarkoita että pitäis mennä kähmimään ja huutelemaan tai pettämään jne etc . Että en tiedä mitä sä avauksellasi hait? Jos on tyhmä on tyhmä myös mitä seksiin tulee?
Tunnen molempia tapauksia. Joitakin ei seksi kiinnosta, kun aika menee shakkia pelatessa ja yhtälöitä ratkoessa. Toiset taas käyttävät älykkyyttään pääasiassa naisten iskemiseen, usein hyvin tuloksin.
Lähinnä korkeassa asemassa ja vastivassa tehtävässä olevia miehiä ajattelin. Sellaisia jotka eivät voi käyttää työpäiväänsä pornosivuja selaten. Tiedän, että näitäkin korkean tittelin omaavia löytyy ja nämä ovat irstaita tytöttelijöitä ja taputtelijoita joten en lue heitä kuitenkaan älyköiksi.
Kyllä tuntemattomien kähmiminen ja perään huutelu on lähinnä heikomman aineksen heiniä, mutta toki älykkäitäkin kiinnostaa seksi!
Eihän se liity mitenkään kähmimiseen ja huuteluun tai siihen, että voisi nussia ketä vaan.
Älykkäät miehet on just himokkaita, kiihkeitä ja sielukkaita rakastajia.
Ihmisen täytyy olla syvä, jotta seksi voi olla hyvää - ja tyhmä ihminen ei voi olla syvä.
Mielikuvituksellisuus on myös plussaa, ja sekin on lähinnä älykkäiden heiniä.
Olen älykäs kaikilla mitatuilla testeillä. Seksissä älytän naisia kaikilla normaaleilla menetelmillä saadakseni heiltä seksiä jatkossakin. Olen kuitenkin niin älykäs, että pidän vain yhtä naista kerrallaan. Vaikka nainen haluaisikin, hänen peppuunsa en tunkeudu. Kokemuksesta tiedän, että "se" on liian paksu. Nyt minulla on älykkö kumppanina, hiirulainen ulkonäöltään, mutta villipeto vuoteessa. Eiköhän meistä pari tule? Älykäs haluaa älykkään keskustelukumppanin. Ei parisuhteessa kaikki aika sängyssä kulu.
Vierailija kirjoitti:
Kuin juntti miehet jotka huutelee ja kähmii ja on valmiit seksiin kenen kanssa tahansa, joka vähän vilauttaa.
Huh, aloin just hiukan haluamaan junttimiehiä..... Kyllä pitää olla sopivan alkukantaista, estotonta ja irstasta menoa, jos tyhmempi mies tätä tarjoaa (en puhu parisuhteesta) niin oishan se kivan likaista, ainakin ajatuksen tasolla.
Anteeksi, nyt poistun ovuloimaan.
Varmaan meissä kaikissa äo:ään katsomatta on edellytyksiä irstailijoiksi. Mitä se tarkoittaa jää yksilön määriteltäväksi. Yleisesti seksuaalisuus värittää elämäämme, kellä mitenkin.
Ne on niitä pahimpia.