Nainen ottaisitko mieluummin ... ? -peukutusketju
Ottaisitko mieluummin
Peukku ylös: Pitkän, komean miehen, mutta pieni munaisen?
Peukku alas: Lyhyen, ok näköisen, mutta isomunaisen?
Kommentit (6)
Vierailija kirjoitti:
Mikään noista ominaisuuksista ei kiinnosta. Mutta toisaalta mieheltä on kaiketi turha toivoa persoonallisuuttakaan? Tai seksitaitoja jotka ei liity siihen munaan mitenkään?
Tuossa ei kyllä lukenut, että jos et valitse kumpaakaan, niin siinä tapauksessa kommentoi ja koe itsesi paremmaksi.
Tämän täytyy olla jonkun naiskokemattoman u-osaston kaverin aloitus.
Peukku ylös, köyhän, mutta empaattisen rakastajan
Peukku alas, varakkaan, mutta narsistin?
Ei tällaisia aloituksia kannata tehdä ne on liian julmia ja osoittavat naisille heidän pinnallisuutensa. Kun he tietävät ettei tuollaiseen oikein voi vastata rehellisesti niin he alkavat leikkiä jotain ei sen väliä kunhan on persoonallisuutta ja taitoa juttua joka tekee heistä muka fiksuja. NAINEN ON NAARAS JOKA HALUU VAIN ISOO KALUU JOTTA SAA HUUTAA NAUUU
Mikään noista ominaisuuksista ei kiinnosta. Mutta toisaalta mieheltä on kaiketi turha toivoa persoonallisuuttakaan? Tai seksitaitoja jotka ei liity siihen munaan mitenkään?