Onko epäilyttävää jos vanhempi (sporttinen) mies sijoittuu teinityttöryhmän taakse uimarannalla lukemaan kirjaa aurinkolasit päässä?
Vai alatko epäilemään heti jotain teeren peliä?
M48
Kommentit (12)
No tottakai sitä tietää mitä sillä on taka-ajatuksena. Katseet on helppo piilottaa arskojen taakse.
Mitä tykkäisit jos karvainen homo asettuisi taaksesi aurinkolasit päässä muka kirjaa lukien kyyläämään anustasi?
Sä unohdit kuvailusta 'hopeaketun' , oijoi, onko alkavaa dementiaa? 😮
Aika säälittävää. Miksi et menisi tyttöjen seuraan jos kerran haluat?
Itse ainakin menen rohkeasti lähelle ja hyväilen munaani pyyhkeen alla. 😎
No julkinen paikkahan se uimaranta on, sinne vaan asiallisen etäisyyden päähän. Eivät he kyllä välttämättä tykkää, mutta saavat siirtyä. Älä kuitenkaan seuraa :D
Nykyään teinitytöt ovat ruhoiltaan kuin Rubensin maalauksista. Jos heistä jotain kicksejä saat, niin onnea sulle :D
Oksettaa jo nämä juttusi tällä palstalla. Ei mulla muuta.
Alkaa epäillä mitä? Aika normaalia kai ihailla teinityttöjä, mikäs sen suloisempaa. Paitsi teinipojat näin naisen silmin :D Mutta ei mitään pervoa, vaan kauneudesta iloitsemista. Toivon että sinullakin!
N44
Pervoilua alan epäilemään, senkin irstas vanha ukko.