Meghan on erittäin kaunis nainen ja sympaattinen
Vaikka hänestä puhutaankin pahaa. Minä en usko niitä kaikkia lehtikirjoituksia. Ihana ja onnellinen perhe. Onnea heille perheenlisäyksestä.
Kommentit (7)
Surrogate toimitti beben muka clooneyn sp nä. Tulee kummi.
Ihana tuo video jolla esittelevät lapsen. Meghan vaikuttaa olevan pikkasen hukassa. Miten mä tässä nyt oon, mihin tän kädenlaittaisin... Katse harhailee välillä Harryyn, tukea hakien. Suloisen epävarmalta vaikuttaa. :) Kuinka moni meistä onkaan halukas koko maailman eteen kaksi päivää synnytyksestä ja vielä valkoisessa mekossa. ;)
Harry näyttää todella onnellselta. <3
Ovat ihana pari ja nyt perhe.
Ensimmäistä kertaa hän ei teeskennellyt kameroiden edessä. Siis tänään, vauvan kanssa.
Meghanilla oli iso maha, kiinnitti oikein huomiota. Catherine ei näyttänyt ollenkaan noin raskaana olevalta synnytyksen jälkeen.
Juuuu on ns normaalia, mutta kiinnittipä vain huomiota vatsan seutu.
Ei saakaan uskoa , esm britti lehdistö kirjoitti Meghanin ollessaan Pariisin muoti viikolla . Nostaneet jalat autossa tuolille , kuulemma se on loukkaavaa kerta olivat Dianan surma paikan kohdalla ,
Totuus onneksi selvisi Meghan ei edes ollut siellä
Järkyttävää kuinka tuo on mennyt joissakin lehdissä noin ihon alle kun heidän monarkian ei ollutkaan niin pyhä kuin annettiin olettaa .
Ja vielä rohkeasti Harry teki elämänkerran
Vastasi vääriin väitteisiin
Meghanhan on hyvin pieni ja siro ja terveen painoinen ollut ei anorektikko voi ollakkin että masu on isompi
Vauvan syntymän jälkeen .
Niin henkilökohtaista miten kroppa reagoi
Typwrä narsisti
Annamme 2 vuotta aikaa ja typykkä joutuu löhtemään nykkiin livohkaan. Roikkuu harryssä kuin kultakimpaleessa. Danjazone youtube