Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Nu skin kokemuksia (ei jälleenmyyjien)

Nuskin1234
07.05.2019 |

Heippa! Saisiko rehellisiä kokemuksia nuskin tuotteista?

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
07.05.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Up

Vierailija
2/6 |
07.05.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tilasin jonkun tosi kalliin yövoiteen ja meikkivoiteen. Kumpikin oli ihan kuraa. Yövoide ei kosteuttanut lainkaan ja meikkivoide ei peittänyt mitään. Mutta se joku baobao- vartalovoide oli hyvä ja ihanan tuoksuinen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
07.05.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jotain 70 euron kasvovoidetta sain ystävältä ja käytin useamman viikon. Sitä mitä fb:ssa mainostetaan että kurtistunut aprikoosikin sillä tervehtyi. En huomannut ihossa mitään eroa entiseen.

Vierailija
4/6 |
07.05.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mites atoopikot? Ootteko kokeillu? Aknesta kärsivät onko kukaan testannu? Rasvaisesta ihosta?

Vierailija
5/6 |
07.05.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Up

Vierailija
6/6 |
07.05.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kokeilin kasvojen puhdistusainetta ja kasvovettä. Iho meni aivan kaameaan kuntoon. Alkuun sanottiin, että kyseessä puhdistusreaktio ja saattaa siksi mennä huonompaan ihon kunto aluksi. Mulla se vaan kesti ja paheni niin lopetin niiden käytön noin kuukauden jälkeen. Kesti kauan parannella iho ennalleen sen jälkeen!

Sen sijaan hammastahnasta oon tykännyt ja viimeksi kun kävin hammaslääkärillä niin se kehui mun hampaita eli kai se on myös hyvääkin tehnyt. :)

Ripsari oli hyvä myös, tykkäsin, sekä silmänympärysvoide & sävyttävä päivävoide. Peittää tarpeeksi ja jättää kevyen fiiliksen ja vaikutelman.

Tällä hetkellä käytössä silmänympärysvoide, hammastahna ja sävyttävä päivävoide.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yksi kahdeksan