Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Nordean tunnuslukusovellus ja uusi puhelin?

Vierailija
10.02.2019 |

Pitääkö oikeasti mennä ja varata aika johonkin konttoriin, että saa sen toimiin uudessa puhelimessa? Kaveri väitti näin. Ei ole aikaa tai mahdollisuuksia mennä jonnekin jonottamaan. En uskalla ottaa uutta puhelinta käyttöön ennenkuin tiedän.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
10.02.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nordean ohjeet perustuvat siihen että ihmisellä olisi yhtä aikaa käytössään sekä se uusi että vanha puhelin ja pystyisi tekemään sovelluksen vaihdon siihen uuteen.  Katsopa ohjeet Nordean sivuilta. https://www.nordea.fi/henkiloasiakkaat/palvelumme/verkko-mobiilipalvelu…;

Vierailija
2/2 |
10.02.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei tarvitse mennä konttoriin, kirjaudut vanhalla puhelimellasi ja pin **** nro verkkopankkiin ja sieltä muokkaa verkkopankkia ja sieltä pankkitunnukset ja sitten Ota Nordea Tunnusluvut -sovellus käyttöön ja toimi ohjeiden mukaisesti.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kaksi kaksi