Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

50+ ja parempaa kuin koskaan

Vierailija
30.01.2019 |

Täällä joku omituinen asenne että seksi kuuluu vain nuorille. Vaikka en vanhaksi itseäni koe. Meillä tässä iässä seksi parempaa kuin koskaan. Kokeillaan kaikenlaista, lelut mukana jne. Nuorempana yleensä perus lähetyssaarnaajaa joten ei ihme jos lasten tultua iloittelu jäi?

Esim. tänään mies ilmoitti olevansa tulossa kotiin (ylityöt..) joten päätin mennä odottelemaan sänkyyn. No eihän siitä mitään tullut joten sauva esiin. Mies oli sitten poikennut jonnekin matkalla ja menikin pidempään ennen kuin oli pelipaikalla. Mulla jo lätäkkö pepun alla.. Vasta nyt mies jaksaa ja malttaa kunnon esileikin ja nauttii siitä itsekin. Nykyisin voi kysyä kumpaa haluaa, aiemmin kun oli vain yksi paikka. Alun peputtelun jälkeen sain vielä perinteisesti. Harmittaa vaan että tällaista se olisi voinut olla aina tai ainakin jo pitkän aikaa. ,,

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
30.01.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Viisikymppisenä erittäin riitaisen eron kokeneena miehenä ajattelin elämän olevan ohi. Vuoden verran välttelin naisia, mutta vähittellen hekin alkoivat vaikutaa ihmisiltä!

Yllätys kuitenkin on se, että tämänikäiset naiset ovatkin himokkaimmillaan lempattuaan moottorikelkkailevat yms pienimunaiset urokset elämästään ulos!

Eli nämä viisikymppiset naiset ovat parhaita panokavereita! Kroppa on vielä kohtuukunnossa, ukko ja lapset lempattu ulos! Ja mikä yllätys, nainen sanoi että otan nyt sinulta kunnolla suihin, ja otti kans:)

Vierailija
2/2 |
31.01.2019 |
Näytä aiemmat lainaukset

Voi voi. Tässä ikäluokassa ollaan, mutta melko yksin minä miehenä saan näistä haaveilla. Vaimoa ei vaan kiinnosta, eikä hän jaksa, tai jotain. Arki ja suhde on hyvää, mutta kipinöitä ei synny. Kerta viikkoon normisettiä ja that's it :(

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla