Kuka muistaa Idols-tähti Agents Pihlajan?
Kommentit (9)
Siis Agnes? :D Muistan kyllä, mitäpä hänestä?
Se on tullut hulluksi kaikesta päätellen. Yksisarvishörhöilyä ja muuta.
Agnes Pihlavan muistan mutta en Agents Pihlajaa.
Oli ainakin aikoinaan Kampin supermarketissa töissä. Valkkasin aina hänen kassansa, koska oli niin aurinkoinen mimmi. Nainen siis olen itsekin.
Puhui aikoinaan haastatteluissa kaikenlaista roskaa puolalaisista naisista esittäen heidät ihan nyhveröinä luuseriämminä. Suomessa lehdistö julkisti nuo kommentit ihan sellaisenaan ja ilman mitään kritiikkiä. Ilmeisesti ihmisryhmästä saa levittää mitä tahansa valheellista ja loukkaavaa väitettä jos sen esittää joku henkilö joka itse kuuluu kyseiseen ihmisryhmään.
Vierailija kirjoitti:
Oli ainakin aikoinaan Kampin supermarketissa töissä. Valkkasin aina hänen kassansa, koska oli niin aurinkoinen mimmi. Nainen siis olen itsekin.
Nykyään Tampereella, edelleen asiakaspalvelutöissä. Tosi ystävällinen on.
Mäkin aina valitsin hänen kassansa Kampissa, todella ystävällinen ja iloinen aina töissään. Herttainen nainen.
Minä myös!