Lue keskustelun säännöt.
Tykkäättekö naiset?
29.09.2018 |
Tykkäättekö naiset siitä, että mies laukeaa pepulle, mahalle, rinnoille tai kasvoille? Mikä kiihottaa siinä eniten ja miksi?
Kommentit (3)
Minä pidän erityisesti rintojeni väliin laukeaminen ja siitä naamalle ruiskautus saa minut kiihottumaan.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Mä tykkään kun mies ottaa minut takaapäin ja tulee pakaroilleni, selälleni, niskaani ja pään yli takkahuoneen klinkkerillä olevan marmoripatsaan jalustalle. Aaaahhhhhggggrrrrrnnnhh.
En mistään noista ja kaikkia noista olen joutunut kokemaan. Vaikka olen sanonut etten siitä pidä en ymmörrö mikä vttu teitä miwjiå siinä omassa soermassa kiihotttqa!!! En mäkään kuse miesten pääälle tai hiero pillulimojani teihin! Noh, onneksi ei tarvits enää alentua moiseen sillä en harrasta enää seksiä