Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kysymys liittyen ratsastamiseen

Olen aivan tosissani
20.09.2018 |

Elikkäs, kysymys naisille: jos ratsastatte miehellä, niin mistä tiedätte koska lopetatte sen? :D

Itse en ainakaan tunne sitä kun mieheltä tulee mällit ja muutenkaan itse yhdyntä ei juurikaan tunnu kummoiselta (pelkästä yhdynnästä teknisesti en siis saa minkäänlaista nautintoa) joten tuntuisi oudolta vaan pomppia siinä miehen päällä kun en tiedä mitä siinä sitten "pitäisi" tehdä :D En siis koskaan siihen ole suostunut, paitsi joskus nuorena kännissä.

Toinen kysymys liittyykin tähän, eli tunnetteko kun mies laukeaa sisällänne?

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
20.09.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vaimo liikkuu ratsastaessaan eestaas niin että hankaa klittaansa häpyluutani vasten. Hän siitä nautintoa saa ja lopettaa yleensä sitten kunnes saa ellei ennemmin asento käy jaloille tukalaksi.

Minulle se ei tunnu kovin erikoiselta, enkä silloin saa, mutta ihan kiva että vaimo tykkää. Toisena vaihtoehtona on pystympi asento ja minun käteni klitalla tai sitten jokin värisevä häristin. Silloin hän tulee nopeasti.

Vierailija
2/6 |
20.09.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

No meillä se yleensä päättyy niin, että minä lopulta nojaan eteenpäin (miehen kalu on sellainen että se seistessään nousee tosi korkealle, eli selinmakuulla ollessa jotakuinkin hänen omaa vatsaansa vasten).

Mies tykkää ottaa pakaroistani kiinni ja johdatella haluamaansa rytmiin. Ei mene kauaa kun hän saa, tunnen sen todella hyvin ja näen sen ja usein saan itsekin kun hänen kalunsa sisälläni paisuu ja paisuu ennen kuin hän laukeaa.

Jatketaan koko orgasmin läpi niin että kaikki mehut on varmasti imetty, ja siihen se sitten lopetellaan ja jäädään makoilemaan päällekkäin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
20.09.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä otan naisen lantiosta kiinni ja vähennän hänen liikettään.

Kyllä orgasmin tulon huomaa ja puolisoni osaa rauhoittaa liikkumistaan.

Parhain vaihe ratsastuksessa on kuitenkin hetki ennen sisääntyöntymistä kun puolisoni hieman ulkonevat sisemmät häpyhuulet hyväilevät terskaa ja ne näkyvät kiihottavasti häpyvaosta.

Vierailija
4/6 |
20.09.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyvässä ratsastuksessa ei liikuta ylös alas vaan eteen taakse. .

Tuntuu ihanalta kun kalu veltostuu ja valuu pois.

Vierailija
5/6 |
20.09.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Hyvässä ratsastuksessa ei liikuta ylös alas vaan eteen taakse. .

Tuntuu ihanalta kun kalu veltostuu ja valuu pois.

Missään muussa asennossa en saa niin paljon kuin tässä... 3-6 kertaa ennen kuin mies saa. Kyllä sen huomaa naamasta, liikkeistä ja sisään tulevasta lämmöstä.

Vierailija
6/6 |
20.09.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä ratsastaminen on lähinnä minua varten, mies tulee siinä aina joskus mutta minä takuuvarmasti, joskus 2 tai 3 kertaa, lopetan kun en pysty enään tai jompikumpi haluaa vaihtaa asentoa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kaksi seitsemän