Naiset, mistä olette saaneet suurinta nautintoa elämänne aikana?
Kommentit (62)
Vierailija kirjoitti:
Ruuasta.
28
Niin ja pään rapsuttamisesta.
28
Kosto ja vahingonilo, se kun saa yliotteen vastustajasta N24
Kunnon pippuripihvi, olut, mahtava komea nuori mies seurana ja sitten sän kyyn. En voi kirjoittaa enemmän siitä mistä siellä tykkään ettei tätä deletoida mutta tykkään siitä mistä useimmat miehet kuulemma haaveilevat ja mistä kuulemma naiset ei muka tykkää.
49
-Erittäin hyvä seksi rakkaan kumppanin kanssa
-ystävät
-työ
Hieronta, halaaminen ja rakastelu.
Humalluttavasta rakkauden tunteesta. Ikää 42 v.
Varpaankynsien pureksiminen oli nuorena hauskaa. Sekä tuntuma että maku ja haju. Ja se hetki, kun kynsi lähti repeämään irti... aaaaaaaaaah.
Elämästä nykyisen mieheni kanssa, lapsenlapsista, luonnosta.
Opiskelu, työ, analyyttinen ajattelu, tiede.
Ystävät.
Äitiys.
Miehen rakastamisesta ja äitiydestä. Äitiydessä raskaudesta, synnyttämisestä ja siitä selviytymisestä ja imetyksen oppimisesta sekä olemisesta läsnä äitinä lapsille, lasten kasvun ja kehityksen seuraamisesta. Mystisintä on ollut syntymät, niiden hallitsematon voima sekä aistien herkistyminen pienen vauvan ätinä äärimmilleen.
Äitiydestä. T:49v