Voiko tavallinen 45v nainen saada vielä 29-35v miehen?
Jos tarkoitetaan elämänkumppanuutta eikä yhdenyön juttuja?
Kommentit (10)
Mua niin huvittaa nää ikäfanaatikot.
Ihan kuin millään muulla ei olisi väliä.
"Sori, olet ihana mutta 3,6 vuotta väärän ikäinen"
Ei.
Miksi mies pariutuisi lisääntymiskyvyn ja seksuaaliset halunsa menettäneen naisen kanssa? Tuossa ovat kuitenkin syyt miesten suostumiselle suhteeseen.
Jonkun aseksuaalin ja mammanpojan ehkä.
Vierailija kirjoitti:
Ei.
Miksi mies pariutuisi lisääntymiskyvyn ja seksuaaliset halunsa menettäneen naisen kanssa? Tuossa ovat kuitenkin syyt miesten suostumiselle suhteeseen.
Lisääntymiskyvyttömyys naisessa on isoimpia plussia mitä voi olla. Kyllä mulle 45v nainen kävisi kunhan pitäisi huolen itsestään ja olisi älykäs ja koulutettu
M31
Vierailija kirjoitti:
Ei.
Miksi mies pariutuisi lisääntymiskyvyn ja seksuaaliset halunsa menettäneen naisen kanssa? Tuossa ovat kuitenkin syyt miesten suostumiselle suhteeseen.
Lisääntymiskyvyn ja -innon puuttuminenhan voi olla iso plussa miehelle, ja aika moni nainen alkaa olla tuossa iässä seksuaalisesti kuumimmillaan - en tarkoita ulkonäköä välttämttä, mutta haluiltaan ja kyvyiltään.
Itse näin 43-vuotiaana ja velana seurustelen vain itseni ikäisten tai vanhempien naisten kanssa juuri sen vuoksi, että hyvin suurella todennäköisyydellä lapsihaaveita ei kohderyhmälläni enää ole. Näin voi rauhassa keskittyä olennaiseen, eikä tarvitse pelätä "vahinkoraskauksia".
Ja onhan itsestään huolta pitänyt viisikymppinen nainen jumalattoman kuumaa kamaa..huh! Itse asiassa olen saanut elämäni parhaimman kokemuksen viime vuonna itseäni kymmenen vuotta vanhemmalta muodokkaalta tummaveriköltä, joka tiesi mitä halusi.
Eli parisuhteeseen tai satunnaiseen kivaan tänne heti itseäni 5-10 vuotta vanhempi nainen, kiitos!
Tottakai saa. Naiset saa aina. Niin seksiä kuin kumppanin. Ikäisesi saa helposti kolmekymppisen elämänkumppanin. Jos ulkonäkö on jo väljähtynyt ja tullut niitä kiloja ja pömppömaha, niin irakilaisen turvapaikanhakijan voi hakea vastaanottokeskuksesta, parikymppisenkin. Siitä saa koulutettua hyvän ja kiltin miehen.
Jos ikähaarukka venyisi enemmän parikymppisten ja teinien (+18v) tasolle, niin eiköhän.