Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Voi HUOH tota miestä taas!

Vierailija
21.03.2018 |

Pesukone ei pessyt kunnolla joten käytiin ostamassa puhdistusainetta ja painotin monta kertaa että ne puollikaset astiat sit pitää ottaa sieltä pois kun toi aine ei toimi kunnolla jos se ei pääse siellä kiertämään ja ei toi myrkky niillekkään mitään hyvää tee.
Ja mitä toi pösilö tekee, länttää sen vaan sinne kuitenkin ja nyt mököttää kun palo taas käämit tähän.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
21.03.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

:D

Semmoisia ne miehet on.

Vierailija
2/5 |
21.03.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miehesi on oikeassa, kuten muissakin tämän tyyppisissä aloituksissa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
21.03.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Miehistä on vaan pakko tykätä :D

Vierailija
4/5 |
21.03.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ettei vaan nyt menneet roolit väärin päin tarinassa? Ei kuulosta uskottavalta että mies mokaisi tuollaisen.

Vierailija
5/5 |
21.03.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Epäilen että kodinkoneissa on jokin millä ne tunnistaa miehet? Mulle on kolme imuria sipannut kesken käytön. Yhden onneksi todisti ex. Imuroin ja kone päästi aika pahan äänen ja hyytyi siihen. Siitä leikkasi moottori kiinni.

Pesukone on yrittänyt kylppäristä ulos kun laitoin sen pyörimään. Ihan totta.

Ruohonleikkuri syttyi tuleen ja sen näki naapurikin että se härpäke vain yhtäkkiä syttyi. Vaihdettiin astianpesukone uuteen niin samainen ex vannotti että lupaa olla koskematta siihen. Tai ehkä mua vainoaa jokin laitteiden kirous? Kerran mulla paloi uuni. Siitä vahinkojen tarkastaja sanoi ettei ole ikinä nähnyt vastaavaa. Siitä uunista oli mennyt lämmön säätely ja se kuumeni niin että syttyi lopulta tuleen.

Saatte uskoa että mulla on pikku skitsot kaikkiin laitteisiin. Kämpässä on varmuuden vuoksi kolme jauhesammutinta ja keittiössä lisäksi sammutuspeitto. Enemmän mä moppaan kuin imuroin. siitä laitteesta ei koskaan tiedä minkä tempun se tekee. Oikeastaan vähän yllättävää etten ole saanut vielä tappavaa sähköiskua. Lievempiä on tullut ties kuinka monta.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kuusi kuusi