En yhtään jaksaisi taas viikonloppua perheen parissa
Kun jo etukäteen tiedän varmaksi ettei taaskaan seksiä ole mieheltä luvassa.
Kommentit (3)
Rupea nukkumaan alasti, mutta älä koskaan vonkaa seksiä! Päivisin käytä kotimekkoa, mistä hän tietää, ettei sen alla ole alkkareita eikä rintsikoita. Älä vonkaa vieläåkään! Harrasta avoimesti itsetyydytystä, vaikka hän olisikin vieressä näkemässä. Et silloinkaan saa vongata. Seksin kerjääminen on paras romantiikan tappaja. Tämän niksin löysin yhden amerikkalaisen seksigurun blogista.
Minä tein tuota 5kk ja eräänä syksyisenä iltana kotiin tullessa oli keittiössä kynttilät. En vieläkään vonganuut. Nautittiin kynttiläillallisesta ja kylekkäin katsottiin leffaa. Nukkumaan mennessäkään en kerjännyt. Hän sitten aamulla itse sitä ehdotti. Katsoin pitkään, mutta nousin ylös ja puin sen saman kotimekon päälle. Jatkoin, kuin mitään ei olisi tapahtunut. Illalla taas yritti hiukan. Kysyin, oletko ihan varma, ettei nyt kannata asian kanssa alkaa kiirehtimään ja aloin nukkumaan. Meni viikko ja vähän toista, niin mies otti asian itse puheeksi. Oli alkanut käymään terapeutilla tietämättäni. Hänellä oli matalat testotasot ja oli huomannut, että lääkitys oli alkanut tehoamaan. Ei hänestä villiä tullut, mutta saan ainakin 1-2x viikossa.
Nukun aina alasti enkä koskaan käytä kotona liivejä. Olen itsetyydyttänyt miehen tietäen ja joskus saanutkin sitten mutta se tuntuu nöyryyttävältä epäsuoralta vonkaamiselta joten enää en tee niin vaan runkkaan kun mies ei läsnä. En oikeasti yritä enää mitään, kaikki on turhaa.
Pakko ainakin juoda taas.