Kreivitär LuAnn on jo eronnut miehestään! 7kk avioliitto ohi!
Sattumalta selasin jonnekin ja siellähän jo todetaan että liitto on ohi ja LuAnn haki eroa ja se siitä moving eteenpäin! En olis ihan näin uskonut, vaikka en ihan uskonut kyllä että se ikuisesti kestää.
Valtavat bileet, etuillallisia, jälki-illallisia, huvijahteja ja cartierilta lahjoja - kaikki turhaa ja hukkaan meni.
Mitäköhän LuAnn keksii seuraavaksi. Hän alkaa olla noiden piirien mittapuulla jo ikäloppu. Markkinat huononee nimittäin.
Kommentit (7)
Menetti kreivittär tittelin tuon avioliittoon myötä.
Se oli niin noloa se kaikki hehkutus, ei yllätä tämä.
Vierailija kirjoitti:
Menetti kreivittär tittelin tuon avioliittoon myötä.
Hän saa käyttää kreivitär titteliä edelleenkin. Ilmeisesti sopimus ex-miehen kanssa.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Menetti kreivittär tittelin tuon avioliittoon myötä.
Hän saa käyttää kreivitär titteliä edelleenkin. Ilmeisesti sopimus ex-miehen kanssa.
Joskus selitti ohjelmassa, että on kreivitär niin kauan, kunnes kreivi menee uusiin naimisiin, ei kai voi olla samaan aikaan kahta kreivitärtä yhdellä kreivillä.
Kyllä nyt alkaa Luannilla jo vaihtoehdot huononeen. Tietysti tähtäimessä on edelleen erittäin varakas mies, ja miellusti niisä heidän seurapiireistään. Mutta kun ei häntäheikki Agostinon kanssa onnistunut niin mistä sitten seuraava kohde.
Minusta hän on vaikuttanut aika häikäilemättömältä munahaukalta kautta koko sarjan. Juuri sitä tyyppiä, että iskee sumeilematta ystävän miestä tai poikaystävää jos vähänkään olis saumaa.
Mistä saisi tietoa mitä sille neuroottiselle-hienohelma-sekopää-juutalaiselle nynny miehensä kanssa kuuluu nykyään? En nyt muista sen nimeä; pitkä, laiha, blodattu nainen. Säälittävä tapaus niissä ahdistuksissaan. Vaikka jenkkityyliin piti ylläpitää roolia ja puhua nätillä kiertoilmaisuilla "some issues".
Sen mies oli aikamoinen naistenmiehenä ja pettäjä. Monet tämän naisen ystävät on nähnyt kun tämä mies on avoimesti pettänyt ja ei silti uskonut. Surullista. Se mikä alkaa pettämisellä päättyy pettämiseen.
Onko edelleen kreivität, vaikka ero tuli kreivistä jo aiemmin ja ollut joouusissa naimisissa. Vai meneekö niin, että on kreivitär niin kauan, kunnes kreivi ottaa uuden kreivittären. Mutta joo, kiitos tiedosta, tämä oli arvattavassa. oli niin paniikinomaista se aviomiehen etsintä.