Goldbergit on kaikkien aikojen huonoin komediasarja
Kommentit (9)
olen luullut että salatut elämät olisi huonoin komediasarja.
Minä tykkään. Olenkin 80-luvun lapsi. Jatka sinä vaan Salkkareiden tuijottamista.
En muista milloin viimeksi olisi tullut uusi hyvä komediasarja. Joskus 90-luvulla viimeksi ollut jokin tosi hyvä.
Eikä ole! Itse tykkään todella paljon. Ajankuva on hyvä ja sarjassa on monta herkullista hahmoa kuten äiti, isoisä ja perheen keskimmäinen poika. Ei se perheen isäkään huono ole.
Ai, minä taas tykkään. Haluaisin jopa olla yksi perheen lapsista. Oma lapsuus oli nääs persuuksista.
Seinfeld oli vaan paras. Ja sitä ei aluksi edes Suomessa näytetty! Joo, tiedän että jakaa mielipiteitä, kaikki ei tykkää.
Paskoja näyttelijöitä, etenkin se neitimäinen pikkurillipää, joka keikuttaa päätä ja nyrnettää.
Ihan hirveetä paskaa!
Itse pidän ihan älyttömästi! :D Mutta ohjelmathan jakaa aina mielipiteitä ja kaikki ei vaan voi tykätä kaikesta.
Ja jos joku rupeaa syyttelemään lapsuusnostalgioita niin olen siis syntynyt vasta ysärin lopulla :D
Ajattelin samaa kun eka kerran katsoin. Sitten katsoin tylsyyksissäni pari muutakin jaksoa ja sarjan huumori alkoi avautua. Nykyään yksi suosikeistani!