Haastan kaikki visualisoimaan vartalonne palstalle!
Osallistu syöttämällä pituutesi ja painosi http://modelmydiet.com/ -sivustolle, ota kuvakaappaus ja julkaise se http://aijaa.com/2pEcs1 -sivustolla, tuossa siis esimerkkinä minä :) Ei tarvitse kirjoittaa todellisia mittoja, kuva riittää! Muokkaa halutessasi hiuksia tai vaatteita ym. Linkitä kuvasi tähän keskusteluun.
Kommentit (14)
Vierailija kirjoitti:
En jaksa mitään kuvakaappauksia. Muuten tuli suht oikein.
Voi olisi ollut kiva nähdä :( ap
En osaa laittaa tuonne kuvia. Sorry.
Ihan vastaavalta näytti.
Vierailija kirjoitti:
En osaa laittaa tuonne kuvia. Sorry.
Ihan vastaavalta näytti.
Kuvakaappauksen saat kun klikkaat näppiksen vas. alakulmasta ctrl ja samaan aikaan oikealta ylhäältä prt sc, sitten paintiin ja liitä hiiren oikealla. Rajaa kuva pelkästään tuohon omaan kuvaasi ja tallenna koneelle. Sitten aijaan sivuille on helppo liittää kuva rekisteröimättäkin vain lataamalla. Toivottavasti moni ottaisi osaa! ap
Tuolla ei saa valittua pötkyläkroppaa (H-malli), niin ei tuo kyllä ihan täsmää. Enkä kyllä muutenkaan huomaa mitään eroa kuvissa, vaikka kropan mallia vahtaa. :/
Vierailija kirjoitti:
Ihanaa, eka uskalias/viitseliäs! ap
Vierailija kirjoitti:
Tassa mina.
Kiitos, kivaa että innostutte! ap
No ei tullut kyllä yhtään mun näköinen mun mitoilla.
Kehitysvammaisen rakentama lumiukko. Nenänä mykyinen peruna ja peniksenä cocktailkurkku.
Visualisoi se.
Vierailija kirjoitti:
No ei tullut kyllä yhtään mun näköinen mun mitoilla.
Sama. Omat olkapäät ja lantio on leveämpi mitä esimerkissä, vyötärö pienempi ja rinnat huomattavasti isommat. Vertasin omaan kuvaan, en vain kuvitellut.
Tuo on ihan outo. Pitäisi voida syöttää rinnan-, vyötärön- ja lantionympärys tuohon. Ei näytä yhtään minun kropaltani syöttämilläni mitoilla (oikeilla mitoillani).
En onnistunut lataamaan kuvaa tuonne aijaahan. Kun valitsi kuvan ja laittoi "Lataa", ei tullut mitään ilmoitusta eikä noita urleja jotka voisi tänne liittää.
Kiitos kuvia laittaneille mutta miksi täältä on poistunut osa kuvista?! ap
Ei kyllä näytä yhtään omalta.
Käsivarret pysyy hoikkina vaikka painoa lisää kuinka.
En jaksa mitään kuvakaappauksia. Muuten tuli suht oikein.