Meneekö Tori.fi:ssä merkkivaatteet ja -asusteet?
Onko kukaan myynyt Tori.fi:ssä vaatteita ja asusteita?
Itselläni olisi merkkitavaroita erinomaisessa kunnossa, eivätkä ne mene Huutiksessa kaupaksi kun ei ole edes katsojia. Mitä ihmettä Huutikselle on tapahtunut? Joskus viisi vuotta sitten meni Michael Korsin aurinkolasit kolmessa päivässä, nyt ei ole paljon kalliimman merkin aurinkolaseja (ja halvemmalla hinnalla myynnissä) edes katsottu kuin kaksi kertaa kahdessa viikossa!
En tiedä missä näitä myisi, on kuitenkin aika iso kasa kaikkea "hienoa". Ei oikein viitsisi vitosella viedä kirppiksellekään varastettavaksi.
Kommentit (3)
Torissa käy kauppa mutta laita selkeästi esille haluatko esim tinkimistä ja mitat, siellä on tosi paljon hupikyselijöitä ja naurettavia tinkaajioita.
Riippuu tosi paljon merkistä. Samuji myy, Nike ei.
Huuto.net on tosiaan ihan sammunut. MIKSI? Tosi hyvä kauppapaikka missä näkee myyjän luotettavuuden.
Torissa on käynyt kauppa ihan ok, mutta siellä on TOSI PALJON hupikyselijöitä.