Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Ostin 40e viikon ruuat

Vierailija
02.06.2017 |

Kokeiltiin kuinka pienellä pärjää ja saa viikoksi ok ruuat. Meitä siis kolme, kaksi lihansyöjää ja yksi kasvis. 40e meni ja hyvin syötiin. Mietin ruuat valmiiksi ja tsekkasin tarjoukset, leivoin sämpylät ite ja mitään en heittänyt pois. Tohon jo ostettiin la karkitkin. Kaapissa oli kyllä jauhoja ja muuta, mut enempää kun 60e ei varppina menny ja normisti menee varmaan 200-300e.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla