Miten te naiset tosissanne luulette, että te synnytätte lapset?
Tehän pidätte koko ajan jalkojanne tiukasti yhdessä, että miehet eivät vain saisi teiltä seksiä ja kuitenkin luulette tosissanne, että se lapsi muka syntyy teidän jalkojen välistä. Miten se muka voisi sieltä syntyä, kun teidän jalkojenne välissä ei ole edes yhtä millilitraa tilaa vaan ne ovat niin tiukasti kiinni toisissaan että käytännössä teillä on vain yksi kaksiosainen jalka? Niiden välistä ei mahtuisi edes hyttynen tulemaan ulos, saati sitten vauva.
Kommentit (8)
Mivit:D tältä kaverilta tais aamulääkkeet unohtua:)
Mistäs Teemu olet itse tullut? Ulkoavaruudesta?
Ei me mitään luulla, me tiedetään, että haikara ne tuo. Kerrotaan vaan miehille tätä synnytysjuttua, kun sillä saa paljon valtaa. Lapset luonnollisesti ovat neitseellisesti alkunsa saaneet. Joo miehiä ei tarvita mihinkään, lälläslää.
Tosissasiko luulet että ne lapset sieltä jalkovälistä tupsahtaa? Postihan ne tuo, kotiovelle asti. (Postin luotettavuushan tiedetään, joten tästä johtuu ne "yliaikaiset")
Päivän naurut :D