On hankalaa olla nuori mies:
Joka kerta, kun tapaa naisen, edes jollain tapaa viehättävän, niin vaistot heräävät heti kun pitäisi jatkaa sukua. Tapahtuu kaikkialla, töissä, koiralenkeillä yms. En kuitenkaan flirttaile tai ahdistele ketään, itselle tulee vain vaivaantunut olo. Haluaisin pystyä olemaan normaalisti, mutta sisäinen luolamies herää.
Tästä syystä koenkin että naiset ovat parempia politiikassa ja johtajina koska he pystyvät paremmin hillitsemään itseään eivätkä mene alkukantaisiksi.
Kommentit (9)
Noinhan kaikki ajattelee. Naisetkin. Oikea tulee vielä vastaan ja erotat hänet muista.
Ootko 15 v? Kyllä ne hormoonit laantuu
Niinpä. Sitten kun vielä oon ruma mies niin ei ole mitään jakoa naisiin. Olisipa jotain lääkkeitä tähän
Ihmisyys ei koskaan ole ollut ongelmatonta kenellekään, missään iässä...
Vierailija kirjoitti:
Noinhan kaikki ajattelee. Naisetkin. Oikea tulee vielä vastaan ja erotat hänet muista.
No siis kun on jo se tyttöystäväkin, joten vielä vähemmän huvittaisi kiinnostua muista naisista, edes sen vertaa.
Vierailija kirjoitti:
Ootko 15 v? Kyllä ne hormoonit laantuu
Ainakin mulla on ihan sama ongelma näin 30-vuotiaana. Ehkä se siitä vielä joskus
Vierailija kirjoitti:
Ootko 15 v? Kyllä ne hormoonit laantuu
+10v t. Ap. Enkä edes tavallaan kiinnostu, mutta kun kroppa vaan ilmoittaa potentiaalisesta lisääntymiskumppanista. Enkä tarkoita seisokkia :D
Tai näin pähkinänkuoressa: Harmittaa, koska tekisi mieli harrastaa seksiä ainakin joka toisen naisen kanssa, vaikka olisin mieluummin ystävä.