Miksi islaminuskoiset ulkomaalaiset naiset ovat kauniita
mutta suomalaiset islamiin kääntyneet ovat rumia ja lihavia, meikkaamattomia pallonaamoja huiviensa kanssa?
Kommentit (9)
Rumilla naisilla on monesti vaikeuksia elämässä ja se johtaa syrjäytyneisyyteen ja sitä myöten äärimmäisistä asioista kiinnostumiseen.
ei tuon eron huomaamiseen tarvita huivia. Ulkomaalaiset nyt on yleensäkin kauniimpia kuin suomalaiset pallonaamat.
T: suomalainen pallonaamamusliminainen :D
No ei mun mielestä keski-ikäiset esim.somalinaisetkaan ole kovin hemaisevia. Yleensä huomattavan tukevia ja aina nyrpeä ilme. Nuorissa on kyllä joitain kauniskasvoisia ja -ihoisia.
Olen huomannut tämän. Aidot musliminaiset meikkaavat ja ovat kauniita. Suomalaiset käännynnäiset ovat aina lihavia, eivätkä meikkaa. Värittömät pullakasvot huivin alta pilkottavat. Kuka näitäkin huolii.
Jep, ihmettelen samaa itsekin, kun niiden miehet kuitenkin ovat helvetin rumia
Mielestäni suomalaiset käännynnäiset ovat huvittavan näköisiä. Lihavia, meikkaamattomia, lihavat värittömät kasvot huivin alla. Näyttävät kaikki rumilta mummoilta. Nämä oikeat maahamme tulleet naiset ovat kauniita. Tummia ja upeita. Suomimammat säälittää.
Ehkä nämä suominaiset ovat niitä, joita käytetään hyväksi maahantulo luvan saamiseksi.Kun tekee lapsen lihavan ja ruman suomiakan kanssa, lupa on taattu. Sitten voi sen kauniin naisen kanssa alkaa perustaa perhettä?
Koska suomalaiset käännynnäiset ovat oikeasti pelkkiä invaasion ankkureita.