Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kuinka kehtaatte tupakoida kerrostaloasunnoissanne, kun haju terrorisoi koko rappukäytävän.

Vierailija
24.04.2017 |

Ja muiden asunnot. En ymmärrä miten tämä voi olla sallittua. Monet vanhat mummot ja papat polttaa aamusta yöhön, ja jopa yölläkin. Kiva tulla väsyneenä töistä kotiin, kun ala.aulassa saa jo halkoa paskanhajuista savua.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
24.04.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

En nyt terrorina pitäisi. 

Tässä rapussa polttaa pari yksinäistä ihmistä asunnoissaan. Jonkin verran se toki leviää rappuun. Suon sen kuitenkin heille. En minä rapussa asu, joten se pieni hetki on yhdentekevä kun rapussa kulkee. 

Jos tupakansavu tosiaan tulee asuntoon asti, niin siinä tapauksessa tietysti voi valittaa. Mutta se on pitkä ja kivikkoinen tie. 

Vierailija
2/4 |
24.04.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lähde ihmeessä ulos kävelylle kuuntelemaan lintujen laulua, niin sinuakaan ei ahdista niin paljon ...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
24.04.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kumppanini polttaa, muttei se häiritse rappuasukkeja. Enemmän tuntuu häiritsevän sisääntulon kusilammikot  ja löyhkät.

Terv. Vasikselta.

Vierailija
4/4 |
24.04.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei kyllä pitäis haista mihinkään muualle.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yhdeksän kolme