Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Miten parhaiten eroon viskeraalisesta rasvasta?

Sokton
10.02.2017 |

Ongelma ei koske minua vaan miestäni, joka on armoton sokerihiiri. Äijä on muuten tikissä mutta sokeri houkuttaa aina nurkan takana... Viskeraalinen ei ollut hälyttävä mutta yli normaalin kuitenkin. Miten saan ukon pidätettyä suklaasta, kakuista ja muista herkuista. T. Nainen joka inhoaa sokeriherkkuja

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
10.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Seksistilehmä, toivottavasti miehesi jättää sinut. Sulla ei ole oikeutta puuttua miehen miehekkäisiin muotoihin. Matriarkaatin kätyri, paskahuora, kuole.

T: Itsenäinen, vahva maskulinistimies

Vierailija
2/2 |
10.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lisää rasvaa ruokavalioon. Siis oikeaa rasvaa eikä mitään keinotekoisia rasvaseoksia. Loppuu makeanhimo, kun vatsa täyttyy energiapitoisella ruoalla. Kannattaa siis alkaa syödä kunnon lämpimät ateriat ja käyttää ruoanvalmistuksessa voita ja kermaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla