Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ei miehiä haittaa naisen seksielämä

Vierailija
14.01.2017 |

Ei haittaa vaikka olisi tehnyt monta aborttia ja ollut rikollisen kanssa naimisissa.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
14.01.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siis sinua ei haittaa vai?

Vierailija
2/5 |
14.01.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyvät naiset. Parhaat miehet löytyvät oikeasti ihan livenä... ja mistä hemmetistä ihmisillä on laittaa ylimääräistä rahaa näille huijareille? Jos teillä on noin paljon ylimääräistä rahaa antakaa köyhille lapsille. Järjestöjä löytyy kyllä Suomessa paljonkin. Hope ja moni muu.... hitto että ihmiset on rikkaita

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
14.01.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000005045496.html

Hyvä että näistä hujareista kirjoitetaan. Ehkä joille varoitus menee perille? Oikeassa ihastuksissa ja rakkaudessa ei puhutaan rahasta. Olkoo se jo varoitus!!!

T.Tuuli-Maria

Vierailija
4/5 |
14.01.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Turun serkku löysi miehen deittipalvelusta. Kertoi ensin, että muka tapasivat kun koiriaan ulkoiluttivat. Oli kait noloa, että pitää ukko hankkia palvelusta. No mitä nyt tuo oli, he ovat onnellisia, so what? Sillä kertaa oli onnellinen loppu.

T.Tuuli.

Vierailija
5/5 |
14.01.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Päätti huijata huijaria

Jonkin ajan kuluttua Helena ystävättärineen päätti kuitenkin yrittää itse lähestyä miestä uudestaan. Naiset keksivät valehdella Helenan saaneen pankista lainaa, jotta voisi avustaa miestä. Huijari tarttui syöttiin samantien.

– Mies oli todella innoissaan kuullessaan pankkilainasta. Hän kertoi tulevansa mielellään itse henkilökohtaisesti hakemaan rahat ja tapaamaan minua Suomeen, Helena kertoo.

Tapaaminen sovittiinkin helsinkiläiseen hotelliin, mutta ennen kohtaamista koko saagassa tapahtui yllättävä käänne. Helenan ystävä soitti eräänä päivänä peloissaan tälle, että oli juuri nähnyt miehen Kuopion torilla kuljeskelemassa. Nainen oli tunnistanut miehen, sillä tämä oli lähettänyt useita kuvia itsestään Helenalle.

– Hän seisoskeli kuulemma pelkkä paita päällä Kuopion torilla pakkasella. Ei vaikuttanut kovin hyvin säähän varautuneelta, nainen kertoo.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan kolme yksi