Löysin uuden miehen taskusta
Teketakketua.En tiedä miten tähän pitäisi suhtautua?
Kommentit (15)
Täytyypä tarkistaa taskut, löytyisikö sieltä uusi mies vanhan tilalle
Löytäisinpä minäkin uuden naisen taskustani :S
M
Oliko ollut kauankin siellä? Olisit voinut löytääkin ruumiin jos et olisi ajoissa taskuja tarkistanut!
Miten kukaan ei ole vielä kysynyt, että mitä tarkoittaa "teketakketua"?
Pöh. Mä löydän vain pesukoneessa nöyhääntyneitä nenäliinoja ja vastaavaa. Kahenkymmenen sentin kolikon jos hyvä tuuri käy. Mutta miehiä, niitä ei ole näkynyt.
Niin olen etsinyt taskuvenusta. Ei ole löytynyt ei!
Naista en ole taskusta löytänyt mutta kerran löysin saappaastani hiiren kun olin jo ehtinyt vetäistä sen jalkaan. Hetken ihmettelin että onpa aikamoinen elohiiri jalkapohjassa :D
m
Vierailija kirjoitti:
Miten kukaan ei ole vielä kysynyt, että mitä tarkoittaa "teketakketua"?
Se ei ole nyt olennaista. Tärkeintä on tahattomasti hauska otsikko ja siitä vitsin vääntäminen.
En tiedä mitä tarkoittaa teketakketua. Mutta yllättäin taskusta löytyneen miehen voit ehkä viedä löytötavaratoimistoon. Voisit myös facebookissa kysellä, että onko keltään kadonnut taskukokoista miestä. Ellei omistajaa löydy, voit pitää sen ainakin jos kukaan ei löytötavaratoimistosta hae. Jos et halua pitää, löytyisikö teiltä päin mitään miessuojaa?
Todiste, että lyhyet miehet kelpaa sittenkin.
Mikä vittu näitä naisia vaivaa kun kyyläävät miestensä puhelimia ja kaivavat taskuja? Hankkikaa elämä! :D.
Naisen g- piste on noin 10 cm syvyydessä. Paksuus tärkeämpi kuin pituus.
Jo on pieni mies kun taskuun piiloutui 😊😊😊