40v naiswt ja miksei miehetkin,montako seksikumppania teillä on ollut?
Itselläni oli yksi seksisuhde ennen miestäni,mieheni sekä 2 parinvaihtoa ja kerran 2n ja mieheni,suhteemme alkuaikoina petin miestäni kolmesti,yhtään yhdenillan suhdetta ei takana koskaan,koen saaneeni kokea seksissä kaiken mitä olen halunnut kkinä kolea,nyt nautin vain mieheni kanssa seksistä,uskollinen ollut 15v joten kokemuksista on jo aikaa.
Kommentit (25)
Yksi - ja olen varmasti rumin, epähaluttavin ja huonoin seksissä verrattuna kehen tahansa joka tähän ketjuun vastaa.
Jotain 15-20, riippuu mikä kaikki lasketaan.
2
Ekan kanssa olin n. 8 vuotta avoliitossa.
Tokan kanssa ollaan oltu yhdessä 16 vuotta, ja naimisissa pian 13.
N.42
Olen hiljaa, koska minua pälpättävämmät... jne.
50-100. En ole pitänyt kirjaa. Olin sinkku 17-25vuotiaana. Kotain parin kuukauden seurusteluja mit oikeaa en edes etsinyt. Tosta voi laskea et jos kerran kuussa oli joku seksijuttu 8vuoden ajan ni kyl lähemmäs sata tulee. Nykyisen kans yhdes 11vuotta. Et ku oikea osu kohdalle ni.
About 10 ukkoa yhteensä koko elämän aikana ollut, joista yhden kanssa olin aviossa 15v. Hänen jälkeensä vain 2. Sen jälkeen on ollut vähän hiljaisempaa... Mutta tosin omasta tahdosta.
En todellakaan muista. Arvioisin että 20-50. Ikää 45-vuotta
23. Tuon nro 23 jälkeen ei ole tullut muita ; ) yhdessä ollaan oltu 18 v.
Apua, en oo varma muistanko kaikkia, mutta n. 90-100 on kertynyt.
Nelikymppisenä oli ollut jotain 70+. Nyt viisikymppisenä vielä muutama tuon päälle.