Iskin vahingossa nuoren naisen
Olen 43 ja vahingossa tarttui matkaan 25 v nainen. Mitä pitäisi tehdä?
Kommentit (40)
Oliko se ennen aikojaan vanhentunut 25-vuotias kun et tajunnut nuoreksi?
Pane nyt ainakin. Vaikea sanoa jaksaisinko vakavampaa suhdetta noin nuoren kanssa, mutta olisihan se ainakin mielenkiintoinen kokemus.
M41v
Hoitaa asiat hyvin ja tehdä siitä itsellesi hyvä vaimo ja hankkia perhe sen kanssa .
Olet onneks, erittäin harvat ovat , paitsi miljonäärit, julkkikset ja jännämiehet ei tavikset
Selvitä nyt ensiksi, onko ihan selväpäinen, ettei kärsi mistään isäkompleksista (kuten Jasmin Mäntylä).
Kysyjille tiedoksi että olin työmatkalla ja aamukoneessa Köpikseen viereeni istui nuori nainen jonka kanssa aloimme juttelemaan ja huomasin että hän on juuri sellainen mitä etsin vaikkakin turhan nuori. Pakko oli kysyä numeroa ja nyt on takana jo muutama kuukausi seurustelua.
Vierailija kirjoitti:
Kysyjille tiedoksi että olin työmatkalla ja aamukoneessa Köpikseen viereeni istui nuori nainen jonka kanssa aloimme juttelemaan ja huomasin että hän on juuri sellainen mitä etsin vaikkakin turhan nuori. Pakko oli kysyä numeroa ja nyt on takana jo muutama kuukausi seurustelua.
Olen siis ap.
Miksi minun viereeni koneessa istuu aina joku ällötys?
Ja sitten heräsi, näppäimistönkuva poskessa ja välilyönti kuolassa
Anna mennä vaan, mutta älä ihmettele jos hän jossakin vaiheessa häipyy.
Lopettaa piilokerskailu tyyliin "olen niin ylevä mies, että haaveilen vain viisikymppisistä mutta huomattuani miten kaikki 18-vuotiaat lankesivat eteeni haarat edellä, tyydytin heidät huonoa omatuntoa kokien...olen todella pahoillani tapahtuneesta."
Ai mitä pitäisi tehdä? Vaihtaa aihetta. Lopultakin
Oletko jo pitänyt keskisormea lämpöisen tiukassa pyllynreijässä?
Pyöritellyt sormea ja nuuhkinut nuoruutta?
T: Erä Ukko
Aika ikävää palautetta ollaan saatu, mutta se oli arvattavissa. Pidimme heti alkuun pitkän mökkiviikonlopun jossa keskustelimme kaikesta mahdollisesta ja kyselimme toisiltamme asioista jotka ovat meille tärkeitä. Oli hieno mökkireissu ja aloimme uskoa että tätä voi kokeilla ihan vakavasti.
Toistaiseksi elämä hymyilee. Kaikkein negatiivisemmat henkilöt olen pudottanut omasta sangen laajasta kaveripiiristä. Katsotaan kuinka käy. ap
Vahingossa?