Uskotteko Laura Voutilaisen talon menevän nyt kaupaksi?
Kommentit (58)
Persoonallinen talo. Tuli jotenkin mökkimäinen fiilis
Onpa hieno!
onkos tää sen laulajan talo?
Mistä lähtien se on Heinolassa asunut! Hollolassa niiden talo on.
Vierailija kirjoitti:
Mistä lähtien se on Heinolassa asunut! Hollolassa niiden talo on.
Kerrotko, milloin Hollolassa oli asuntomessut?
No he ei ole ainakaan sisustussuunittelijaa palkannut:DDD
Noin isoille taloille aika vähän ostajia.
Jännä talo. Ulkoa jotenkin oudon matala, erämaatuvan oloinen. Tuo olisi ihana kesähuvila, mutta en voisi kuvitella asuvani noin syrjäisessä paikassa. Järvimaisemat terassilta kyllä upeat.
Sisustuksen onneksi saisi uusiksi, mutta moni varmaan kammoaa noita kirkuvan värisiä seiniä. Saattaisi mennä paremmin kaupaksi, kun olisi taloon ja ympäröivään luontoon paremmin sopiva väritys.
Olen muuten vuosia kestäneen sisustus- ja asuntoharrastukseni aikana havainnut, että runsas violetin ja itämaisen esineistön käyttö korreloi voimakkaasti kirjahyllyttömyyden kanssa. Pätee tässäkin talossa.
Aika retro ja täydellisen tyylitön
Facelift sisustuksen ja värimaailman osalta nopeuttaisi myyntiä. Luulen, ett
Pariskunnalla on rahat tiukassa, kun myyntiedistävää päivitystä värimaailman osalta ei ole tehty. Muistan kun kävin talssa asuntomessuilla, talo jäi mieleen. Nyt vaan on aika jo mennyt ohi. Iso miinus, että etupiha tekemättä. Varmaan joku tekee tarjouksen ja se on sitten ota ta jätä myyjän osalta.
Oliko se aikaisempi hinta joku yli 800t€? Muistelisin näin.. Aika roima pudotus, mutta ihan ok, kun kerran haluavat päästä siitä eroon.
Mistä on löytynnyt noin karmeat sohvat? Eikä varmasti edes halvat!
Ostaisin jos kauppaan sisältyisi Laura itse punaisella päiväpeitteellään leväten, valmiina s/m- leikkeihin.
Liikaa hintaa. Joku 150 000 maksimi
Toi kämppä vaatii täydellisen remontin johon palaa satatonnia. Vieläkin on kallis tolle alueelle
Lähtöhinta eli eivät tuolla hinnalla myy. Tuo kodinhoitohuoneen turkoosi väri tekee halvan vaikutelman.
Vaikka neliöitä on paljon, niin miksiköhän vessat ovat noin pieniä ja ahtaita.
Hieno kesällä, mutta millainen lie talvella.
Kesämökin näköinen talo. Miksi joku haluaa puuta sisustukseen? En kyllä huolis.
Ihme paikassa on,Jos ei mee kaupaksi, kannataisi perustaa siihen sotalasten VOKki Kauniaisten malliin.