Donald Trumpin vaimon kengänkoko on 43
Tämä antaa toivoa minulle, joka en ole vielä 30 ikävuoteeni mennessä hyväksynyt sitä, ettei kengänkokoni ole naisellinen 37.
Kommentit (15)
Kengänkokohullu iskee jälleen! Tällä kertaa positiivisin mielin - 5/5!
Aikamoinen kanootti. Pysyy tuulisella säällä pystyssä paremmin, kun on pinta-alaa kavioissa.
Vierailija kirjoitti:
Sehän on 180cm joten ei sinällää erikoista. Itse olen 181cm ja koko 38.
No on tuo silti hänen ikäiselleen naiselle aika iso kengänkoko. Tarkoitan siis, että toki nykynuorison kengänkooksi tuo ei ole enää mitenkään erikoinen, mutta Melania edustaa vähän vanhempaa sukupolvea, jolla jalankoko on hieman pienempi kuin nykyteineillä.
Monesti tuon mittaisilla naisilla on korkeintaan 41-jalka, jos ovat yli kolmekymppisiä. Eli on tuo aika iso Melanialle.
Hyvä kengännumeroautisti, jatka tätä linjaa, saamme iloita kanssasi aina kun teet näitä piristäviä aloituksiasi.
Niillä säärillä ei väliä vaikka olis 430!
Vierailija kirjoitti:
Aikamoinen kanootti. Pysyy tuulisella säällä pystyssä paremmin, kun on pinta-alaa kavioissa.
On kyllä, etenkin ku Melania on niin hentoinen, painoa varmaan 45 kg
Eikö naisen jalkojen ja käsien koko korreloi jollain tapaa vaginan koon kanssa? Ainakin Aasian maissa uskotaan näin. Myös kapeat ranteet ja nilkat viestivät sirosta ruumiinrakenteesta muuallakin.
Oliskohan Trumpilla sitten tavallista kookkaampi peenisproteesi?
Kyllä sinäkin voit vielä presidentin vaimoksi päästä!
Olet erehtynyt, Melanian koko on 41.
Voisiko hänen jalkojaan pienentää leikkauksella tai jollain hapolla? Ikävä juttu tuollaiset isot kengät. Onhan se nolo laittaa ne riviin muiden naisten kenkien joukkoon.
Ameriikassa ei kenkiä panna riviin niin kuin meikäläisissä piväkodeissa.
Myönnän kyllä, että Trump on huono presidentti, jos sen vaimolla on noin isot jalat.
Vierailija kirjoitti:
Olet erehtynyt, Melanian koko on 41.
Ei ole 41. Googleta Melania Trump shoe size, niin (ainakin suurin osa) tuloksista kertoo, että koko on 10,5 US eli 43.
Koska
9 = 40
9,5 = 41
10 = 42
10, 5 = 43
Tämän tiedän siitä, koska oma kokoni on 9 eli 40.
Mitä väliä. Hyvin on menestynyt nainen silti. Ongelma suomalaisille AV -palstalaisille, ei Melanialle.
Pienet naiset vaan kateellisia meille pitkille, hoikillekin naisille, jalkahan on koon mukainen. Hassu näky: pieni jalka pitkällä naisella. Itsellä kokoa 42 ja ollut nuorempana 181 cm pituus.
Sehän on 180cm joten ei sinällää erikoista. Itse olen 181cm ja koko 38.