Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ystävän outo käytös

Vierailija
29.10.2016 |

Tämä on nyt pikkuhiljaa alkanut ärsyttää itseäni, en nimittäin saa puhua treffeistäni, tai miehistä joita tapailen ystävälleni. Olemme molemmat parikymppisiä naisia ja tunteneet jo vuosia. Tämä piirrre on aivan uusi ystävässäni ja tullut esille vasta puolenvuoden sisällä. Mitäs te mammat tekisitte tässä tilanteessa? Ystäväni kyllä kuuntelee muiden yhteisten tuttujemme miesseikkailuja mutta minä en niistä saa puhua, vaihtaa vaan keskustelua tökerösti ja hyvin läpinäkyvästi.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
29.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ystävä on ihastunut suhun ja on mustasukkanen.

Vierailija
2/3 |
29.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko sulla itseäsi kehuva asenne miesjutuista kertoessa? Jos on se saattaa olla syy. Jos siis olet sillä asenteella että olet niin upea että taas sait alfaurokset kuolaamaan perääsi. Vaikket suoraan sanoisi niin asenne paistaa läpi helposti.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
29.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ainakaan omasta mielestäni, kertoisin mielelläni myös pieleen menneet asiat, tai niistä nyt enemmän haluisinkin puhua, mutta kun ei, sanon sanan treffit ja aihe vaihtuu ennen kun ehdin lausetta jatkaa :/ 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi yksi