Miksei tällaisille ihmisille joku sano suoraan, että pysyisi kaukana musiikkimaailmasta??
Kommentit (6)
Ei voi ymmärtää. YouTubekin voisi sensuroida joskus tällaista soopaa..
Vierailija kirjoitti:
Noin sadas aloitus tästä videosta tällä viikolla. Hienosti toimii viraalimarkkinointi. Ens vuonna oma talk show Krisse Salmisen kanssa nimellä "The Blondit Show".
Näin tämän ensimmäistä kertaa minuutti sitten ja olen tällä viikolla ensimmäistä kertaa palstalla. Katsoin etusivun otsikot ja kun tästä ei näyttänyt olevan aloitusta, niin erehdyin kirjoittamaan omani. Anteeksi, että mulla on muutakin elämää kuin pyöriä täällä ja kuunnella tissiblondien aivopierukappaleita.
Ap
Ok, eli tää oli jo parodia? Helpottavaa.
Itselleni tuli mieleen nämä vanhat Satunnainen matkailija -sketsit, joissa ei ollut riittänyt rahaa lähteä jollekin oikealle aurinkorannalle, tuossakin oltiin jossain pilvisessä 15-asteisessa Hietsusussa:)
Minusta kuulostaa siltä, että tämä nainen osaa laulaa, mutta laulaa tahallaan väärin. Tää on vitsi.
Olet väärässä. Tämä on tahallisesti tehty huonoksi, se on parodiaa.
Noin sadas aloitus tästä videosta tällä viikolla. Hienosti toimii viraalimarkkinointi. Ens vuonna oma talk show Krisse Salmisen kanssa nimellä "The Blondit Show".