Poikaystävän auton hanskalokerossa kortsuja
Kääk. Uuden poikaystävän auton hanskalokerossa kortsuja. 1 kk sitten ei ollut tai en ainakaan nähnyt niitä. Nauroi vaan että onhan ne siellä ollu aikaa sitten ennenkuin alkoi seurustelu 4 kk sitte. Oltu yhdessä tiiviisti ja jos ei olla oltu yhteydessä niin sitten skypetelty ja tekstattu. En tiedä missä välissä olisi kerennyt vieraisiin. Mutta jotenki uskon puute tuli kun ei viimeksi ollu kortsuja hanskalokerossa ja me ei käytetä kortsuja. Ehkä pitäisi.... Luottamuspula. Jäädäkö vai lähteä?
Kommentit (9)
Jos et luota niin parisuhde on jo sillä selvä.
No eihän sitä koskaan tiedä milloin pääsee tuikkaamaan nättiä typyä. Hyvä olla varalta mukana.
Jos haluaa puhallella juhannuspalloja ja solmii kiinni auton antenniin.
Ykkönen jatkaa. Siis sitä tarkoitin, että molemmilla on tautihistoria aivan puhdas, kun olette vaan suusanallisesti vannoneet. Ei mustaa valkoisella? Voihan helmapelti sentään..
Jos viimeksi eivät olleet siellä, selvä tapaus.
Nussii randomeita, kun et ole kyydissä. Jätä se.
Ei vara venettä kaada! Ja pitäähän nuorella miehellä kumit olla mukana, tarvitsi niitä sitten tai ei. Niillä tekee vaikutuksen kavereihin! Voi esittää suurempaakin sankaria, vaikka olisi pelkkä hiiri.
Mitä sä toisen hanskalokerolla kaivelet?
Täh? Noin vähän aikaa olette seukanneet ja panette paljaalla?? Ja molemmat olette vannoneet käsi Raamatulla, että kautta kiven ja kannon, jos sanani syön, niin mörkö minut vie.