Erityisherkkämies ei saa naista
Naiset ei ymmärrä meitä erityisherkkiä miehiä. Jos saan pakit, niin pillahdan itkuun. Naiset haukkuu minua nössöksi ja naiselliseksi, vaikka olen vain erityisherkkä mies.
Kommentit (7)
Paskat. Musta herkkyys on miehen hienoimpia piirteitä, eikä sulje miehisyyttä pois!
Kaikki keskiverrosta poikkeavat saavat naisia. Vaikeinta on keskiluokkaisella, keskituloisella, keskimittaisella, keskipainoisella miehellä.
Voi saada erityisherkän naisen. Mutta kyllä se tällaisesta suht normaaliherkästä naisesta vähän kornilta tuntuu kun joutuu lohduttelemaan itkevää miestä. Itsekään en itse kuin ennen menkkoja hormoni-itkuja joskus. En tajua mitä itkemistä miehellä edes oikeasti voi olla.
Herkkyys ei haittaa ellei nyt ole ihan itkupilli.
se on just söpöä.
jos oot muuten hyvännäkönen ja miehinen
Ei tartte olla edes erityisherkkä. Normaaliherkät miehetkään ei saa naista. Mies ei voi olla millään tavalla herkkä, jos haluu naisen.