Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

luomen poisto kasvoista hki vai tre?

Vierailija
13.04.2016 |

Heissan, onko kellään kokemusta luomen poistosta kasvoista? mihin kannattaisi mennä, olen poistamassa noin 10 pientä luomea kasvoistani, ei ole juurikaan koholla. pääsen kulkemaan hyvin joko helsinkiin tai tampereelle. olisi plussaa jos saa maksettua osissa kun summasta voi tulla aika iso.kannattaako sitä ylipäätää tehdä ennen kesää?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
13.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

En tekis ennen kesää ellei niissä ole mitään poikkeavaa, joka vaatii ratkaisua heti. Leikkausarvista voi jäädä arkaa uutta ihoa, joten kesällä sen suojaaminen UV-säteiltä voi olla todella vaikeaa.

Itse olen poistattanut useamman Helsingin Mehiläisessä, kaulalta, en kuitenkaan kasvoista. Ihan ihotautilääkärillä ja leikkauksessa, ei jäänyt mitään arpea.

Kuvittelisin, että sun kannattaa kuitenkin soittaa sellaisiin paikkoihin, joissa on ihotautilääkärien lisäksi plastiikkakirurgi ja kysyä neuvoa juuri kasvojen luomien poistamiseen. Tehdäänkö leikkauksella vai laserilla tms. Ja kannattaahan ne luomet ehkä näyttää ihotautilääkärille, ettei niissä ole syöpää.

Ja oletko huomannut tämän:

http://atmarias.indiedays.com/2014/09/16/luomenpoisto-kasvoista-kokemuk…

Vierailija
2/3 |
13.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

ei ole mitään poikkeavaa joten taidan malttaa mieleni ja odottaa sinne vaikkapa syyskuulle. saanpahan säästettyä ehkä koko summan siihen mennessä. Silti kiinnostaa muiden kokemukset ja tiedot siitä että onko osamaksu mahdollisuutta jossakin.  ekan kommentin kirjoittaja, mitä sinun toimenpiteesi maksoi ja kiitti viestistä :)

-ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
14.04.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

^^

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi seitsemän kuusi