Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

toimiskohan semmone

Vierailija
20.03.2016 |

et jättäisin vaa portaille korillisen suklaamunia ja lapun etten voi ottaa nyt virpojia vastaan, mutta ottakaa itse muna ja jättäkää vitsa ämpäriin.
mua ahdistaa tosi paljo availla ovia tuntemattomille vaikka ne onki lapsia. ja meneeköhä lapset vaa ahneeks ja vie kaikki munat yhtä vitsaa vastaan

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
20.03.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jolleivät ne virpojat vie koko koria, ohikulkeva mopopoika takuulla sieppaa sen mukaansa. Tai joku muu, jonka tekee suklaata mieli, vaikkapa joku aikuinen ihminen tai koira.

Vierailija
2/2 |
20.03.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ihmisillä ole mitään oikeudentuntoa nykypäivänä. Tai vähemmistönä ovat oikeamieliset, ehdottomasti. Ei kannata jättää. Näinkin pienissä asioissa huomaa, ettei luottamus ole vahva kanssaihmisiä kohtaan. Olenko vaan vainoharhainen?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi neljä viisi