Onko lapsesi opettaja homssuinen?
Meillä tytön opettaja on jotenkin homssuinen, ylipainoinen ja huolittelematon. On ollut ennenkin, mutta mielestäni asia on korostunut nyt tänä vuonna.
Toisen tytön opettaja on aina pirteä, iloinen ja tyylikäs.
En malta olla ajattelematta, ettei tämä homssuope oikein hoida hommiaankaan kunnolla.
Kommentit (5)
No kauhean tarkkaan en katso, mutta pisti silmään kun yhdellä opettajalla tukkakin oli väärin päin päässä, ts. klimpeissä ja silleen nukkumisen jäljiltä pyörteillä takaa, ehkä ne vaatteetkin oli vähän kuin kotivaatteet mutta liekö sillä nyt niin väliä. Ajattelin sitten että ehkä on vaan tosi rento ja rempseä nainen.
Voiko mies olla homssuinen? No lapsen opettaja on mies ja sellainen nörttimäinen ylipainoinen ja epäsiisti jollain tapaa. Vähän liian pieni paita ja parturin tarpeessa.
Ihan fiksun oloinen kyllä muuten.
Meidän Hjördis-Syfilian ope on lesbsuinen.
Minä voin vannoa, että hoidan työni hyvin, vaikka olenkin homssuinen. Jää enempi aikaa siihen työntekoon, kun ei käytä esim. välitunteja itsensä huolitteluun.