Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

G: paras/rakkain vaate, joka sinulla on koskaan ollut?

Vierailija
23.04.2007 |

Minulla on äitini Italiasta kuusi vuotta sitten tuoma musta toppi. Uskomattoman monikäyttöinen ja laadukas vaate. Ei liian seksikäs, jos päällä on jakku tms., mutta sopii sellaisenaan myös yöelämään. Ei ole mennyt miksikään, vaikka on ollut käytössä viikottain. Kyllä italialaiset osaavat!

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
23.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kerrankin vaate, joka imartelee meikäläisen vartaloa. Käytössä jo viisi kesää, kestänyt loistavasti.

Vierailija
2/3 |
23.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset


Paras vaate on ehkä 1998 ostetut Miss Sixtyn farkut joita edelleen usein käytän. Malli on aika basic ja farkut jo aika ´elämää nähneet´, mutta silti tulee usein ne jalkaani vedettyä :) KAi ne lempifarkut on :)



Vaate jota käyn usein hypistelemässä vaatekaapissa, on Diorin mekko, joka on päätynyt mulle monenmonen ihmisen kautta eräästä muotinäytöksestä, se vaatisi vain pientä muokkaamista että se sopisi mun vartalolle, mutta ikinä ei saa aikaiseksi käyttää sitä ompelijalla, koska omat taitoni ei riitä sen muokkaamiseen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
23.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

alkaa kyllä olla niin kulunut, että on varmaan pakko luopua.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kuusi kahdeksan