Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Vihaan facebookin testejä!

Vierailija
27.09.2015 |

Pakko avautua.

Facebookista löytyy se sivusto nametests.com missä on ties mitä eri hupitestejä "millainen olet" - ja kone arpoo siihen jonku muka sun profiilista lasketun tuloksen.

Mulla äiti ja serkku jakaa näitä testejään kilpaa facebookis kaiken aikaa ja ärsyttävintä on se, että jos nyt tekee esim. testin "kolme parasta asiaa minussa" ja kone arpoo vastauksia "IHANAN YSTÄVÄLLINEN, KUVAN KAUNIS, MIELLYTTÄVÄ PERSOONA" niin sitte nää jakaa sen kavereille ja kommentoi vielä ite siihen "voi eikä! niin totta! kylläpä osu oikeeseen! Tällanen mä oon aina halunnutkin olla <3" ja sitte jotku työkaverit/lenkkikaverit siellä kommentoi sydän sydän ja tykkää kauheesti.

En käsitä.

En sitte yhtää.

Kyllä mäki tykkään tehä noita testejä ihan huvin vuoksi, joskus jaan jos tulee ihan pöljä tulos mille voi nauraa, mutta että testien kautta saa oikein itteensä ylistää niin yök.

Ketää ei kiinnosta tämä avautuminen in real life, joten av palstalaiset olkaapa hyvät! :P

Ps. Olen testin mukaan 50% ADORABLE. Pitääsköhän jakaa tämä tieto?

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä yhdeksän viisi