vaikea kestää rumentumista
mua inhottaa, että keski-ikäiset miehet katselee mua ja itkettää, kun en yllä kauniiden nuorten naisten tasoon. t. kohta 30v
Kommentit (5)
Mua katseli ennen enimmäkseen nuoret jannut :0 Tosin tajusin just, että jos mä nyt asioin jossain prismassa, niin voi olla että siellä vaan on lähinnä keski-ikäisiä :D Pitäisi mennä joskus johkin muualle ihmisten ilmoille viehätysvoimaa testaamaan.
Minua on alkanut katsella sellaiset purjehdushenkiset harmaahapsiset johtajaherran näköiset tapaukset. Nyt enenevässä määrin olen havainnut näitä. Ennen katsoi noin 25-vuotiaasta ylöspäin olevat useinkin, mutta selkeä harppaus on tapahtunut... Voi hyvä jumala sentään. :I
Mua ei ikinä ole katsellut kukaan, mutta nyt hirvittää jo itse katsella.
Itse katselen varhaisteinistä nelikymppiseen. Nelikymppisessä naisessa on vielä nuoruutta jäljellä. Viisikymppistä on vaikea kuvitella seuraksi. Ehkä sekin olisi mahdollista jos nainen olisi todella karismaattinen.
-Mies 29v + 1v-
Mua keski-ikäiset katsellut 12-vuotiaasta asti. Paljon enemmän saa olla nykyään rauhassa, kun ikä lähenee sitä kolmeakymmentä.