Tiedättekö sen tunteen kun joku vaan näyttää ihan raiskaajamurhaajalta?
Näennäisesti ihan tavallisen näköinen ihminen, mutta jotain outoa siinä on...varsinkin silmistä sen huomaa.
-sunnuntaiyön hämärä aloitus, pyydän anteeksi :D
Kommentit (9)
Joo! Samalla salilla käy tällänen. Se ei tosiaan ole mikään normaali sivustakuolaaja. Sen katse on niin pelottava ja katsoo _koko ajan_. Siitä ei oikein tiiä että haluisko se raiskata mut vai palotella mettään. :X
[quote author="Vierailija" time="18.05.2014 klo 00:58"]
http://en.wikipedia.org/wiki/Gertrude_Baniszewski
Tässä esimerkki
[/quote]
Ei ollut raiskaaja.
En olisi sittenkään halunnut nähdä miltä mieheni näytti 20-30v sitten.
Hänellä on edelleen jemmassa ne silmälasit mutta olen kieltänyt käyttämästä niitä...
*ei kiva*
Minulla on sellainen omituinen vaisto että saan kylmänväreitä henkilöistä jotka ovat arveluttavia. Minun ei edes tarvitse nähdä kasvoja jos henkilö kävelee ohitseni, tiedän jo katsomatta että tuolla kaverilla ei ole kaikki kotona.
Ymmärrän että kuulostaa typerältä, mutta ei ole tämä vaisto vielä kertaakaan pettänyt.
[quote author="Vierailija" time="18.05.2014 klo 01:48"]
[quote author="Vierailija" time="18.05.2014 klo 00:58"]
http://en.wikipedia.org/wiki/Gertrude_Baniszewski
Tässä esimerkki
[/quote]
Ei ollut raiskaaja.
[/quote]
Niin tunki pikkutytön pilluun erilaisia esineitä kuten kokispulloja jne tai käski muiden tehdä niin. Tiedä sitten, itse pidän raiskaajapedofilina ja täytenä hulluna
Tiedän tunteen. Tosi monesti se on kuitenkin ollut väärässä, ja tutka ei ole piipittänyt niiden oikeiden narsistien ja sekopäiden kohdalla. En siis itse ainakaan pysty sanomaan varmasti, onko tuo tai tuo joku raiskaajamurhaaja vai ei.
http://en.wikipedia.org/wiki/Gertrude_Baniszewski
Tässä esimerkki