Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mikä on suuhoito?

Vierailija
18.05.2014 |

Siskoni sanoi että mieheni olisi kuulemma kunnon suuhoidon tarpeessa... Sanoin siskolle että hoitaisiko se sen mun miehen suun, mua ei aikakaan hotsita yhtään alkaa sen suuta tonkii! ... Enkä haluaisi että mihkään kunnanpalveluillekaan menee, koska sehän taas maksaa. Vai mitähän tuollainen suuhoito Nastolassa oikein kustantaa?

 

Googlettelin sanalla suuhoito ja löytyy vain seksiin liittyvä ällöttäviä juttuja, joita ei uskovainen kehtaa katsoa ees! 

 

Kertokaa siis mitä toi suuhoito oikein siis tarkoittaa. Sisko vain nauroi ja lähti menee! Se on aina tollanen, ois nyt vaan tehnyt sen suuhoidon samantien!!!

:(

 

-Tyhmä blondi-

 

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
18.05.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Huulihölkkä, poskitanssi, nuhkahuilun soitto, yksisilmäisen käärmeen lumoaminen... Tai härmäläisittäin kullin imuttaminen.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla