LAIHA vastaa kysymyksiinne
Kommentit (6)
varsinkin jos syön jotain rasvaista niin maha menee vielä jotenki sekaisin ja taas vessaan. että toimii joskus liianki hyvin.
En pysty edes syömään paljoa karkkeja, sipsejä enkä halua syödä itseäni ähkyyn (ehkä joskus pizzalla). Mutta silloin lihoin kun muutin kotoa pois, piti vetää kaikkea mahdollista ja bilettää. Mutta ne lähti pois itsestään kun rauhoitin elämää. En ryypänny->en mässäilly. Palasin takaisin siihen opittuun.
Jotku lihoo kauniimminki :) Joo, mutta olen ny tyytyväinen itseeni ja toivon et tää pysyy. Tissit hiukan harmittaa kun ovat pienenneet.
Joskus tulee kausia ettei mikään maistu ja joutuu suurin piirtein väkisin työntään ruokaa suuhun. Silloin en varmaan saa kaikkea. Syön kuitenki vitamiineja. ap.
Mutta kyllä olen kerran ollut tuhdimmassa kunnossa kun elämäntilanne oli silloin erilainen. Että varmasti lihon jos syön liikaa ja ryyppään, mutta normaalisti syön niin ettei kiloja kerry. Ja herkuttelen myös aika ajoin enkä syö ikinä kevyttuotteita.