Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ostin alesta Remu Travallen talvihaalarin 74 cm.

Vierailija
02.04.2009 |

Nyt vasta aloin pohtia että tekeekö sillä mitään... Onko liian pieni, ts. turhan kova haalari pikkuiselle?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
02.04.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

taisit ostaa väärää merkkiä. ;) Täällä kiinnostaa vain 17 ihmistä...

Vierailija
2/5 |
02.04.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tai kontaa maassa tai vaikka keinuu keinussa, niin silloin sillä tekee jotain. Kurahousut on hankalat kontatessa kun jalka katoaa lahkeeseen.

Jos istuu vain rattaissa niin ihan turha ja kankea pikkuiselle.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
02.04.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

juuri sen kokoisen, olen tyytyväinen. Mutta lapseni on kyllä jo 1½v, ja kävelee ja konttailee, on vaan aika pienikokoinen.

Vierailija
4/5 |
02.04.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

tuo Remu Travalle on nimenomaan todella hyvä puku, meillä on ollut niitä monta lapsilla, ja olen tykännyt tosi paljon, on pehmeä (alussa moni puku tuntuu vähän kovalle), ja todella kestävä, lämmin kovalla pakkasella, mutta kestää loskakeleissä, pitää vettä eikä tarvitse kurahousuja vaikka konttailisi märässä lumessa. Meillä syksyllä täytti tyttö 1v ja on käyttänyt pukua koko talven. on juuri tuo 74 koko, tosin meidän neiti onkin aika kirppunen. Minä tykkään kyllä muutenkin, että puku on varsinkin ihan pienellä sopiva, muuten ei leikit tahdo onnistua.

Vierailija
5/5 |
02.04.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

mä näin noita haalaraeita kuukausi-pari sitten järvenpään prismassa 20e:lla.

Sai joku vauvallensa halvalla haalarin. Jos olis ollut 80cm niin olisin ostanut...

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan seitsemän yhdeksän