Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

25-vuotias nainen tekeytyi teinipojaksi – halusi seksiä tytöiltä

Vierailija
08.03.2013 |

Yleensä teinityttöihin sekaantuvat seksuaalirikolliset ovat miehiä. Sedät vikittelevät alaikäisiä tyttöjä esimerkiksi netin keskustelufoorumeilla teinipojiksi tekeytyen. Nyt 25-vuotias nainen teki saman 15-vuotiaalle tytölle Edinburghissa.

Christine Wilson on 25-vuotias nainen, jota syytetään alaikäisiin tyttöihin sekaantumisesta. Nainen oli vikitellyt 15-vuotiaan tytön kanssaan sänkyyn. Myöhemmin oli kuitenkin selvinnyt, että tytön kovasti rakastama poika olikin reilusti yli parikymppinen nainen. Tyttö oli menettänyt neitsyytensä Christinelle.

Poliisitutkimuksissa selvisi, että kyseinen tyttö ei suinkaan ollut Christinen ensimmäinen uhri. Nainen oli tehnyt saman tempun myös muutama vuosi aiemmin, kun hän oli esittänyt miestä ja saanut houkuteltua 16-vuotiaan teinitytön kanssaan sänkyyn.

Pari oli aloittanut yhteydenpidon ensin tekstiviesteillä, kunnes suhde oli syventynyt seksuaaliseksi. He olivat seurustelleet kolme kuukautta, ja tyttö oli uskonut koko ajan tapailevansa 17-vuotiasta miehen alkua. Tytön korviin kuitenkin kantautui huhupuheita poikaystävänsä sukupuolesta. Christine oli jäänyt kiinni, kun nuori neitokainen oli nähnyt ”poikaystävänsä” aidon passin kopion.

Daily Mail paljastaa, että viimeisin tyttöystävä oli saanut kuulla poikaystävänsä oikeasta identiteestitä vasta poliisilta. Tyttö järkyttyi syvästi, sillä hän oli koko ajan luullut menettäneensä neitsyytensä rakastamalleen pojalle. Christine oli käyttänyt sänkypuuhissa seksileluja.

http://www.stara.fi/2013/03/08/25-vuotias-nainen-tekeytyi-teinipojaksi/

 

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
23.01.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

up

Vierailija
2/4 |
23.01.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onks se yleisesti hyväksyttävämpää sitten, että niitä teinityttöjä haluaa vokotella hieman yli 20-kymppinen kundi? Ja tytön "vuosisadan rakkaustarina" hajoaakin sen jälkeen, ku kundi saanut pesää? Mut onhan toi jo hieman omaperäisyyttä vaativaa, että naisen täytyy esittää kundia saadakseen tyttöjä ja se, että nuo tytöt uskoneet naisen olevan mies. Ei jutussa selvinnyt (antoi kyllä ymmärtää), että naisella useita alaikäisiä lapsiuhreja. En tiedä miten briteissä, mut esim. eihän Suomessa ole tietääkseni alaikäiseen sekaantumista jos nuori on yli 16v. Vaikka onhan osa 16v. tosi naiiveja ja osa hieman kypsempiä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
08.03.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei helvetti miten tärähtänyt ämmä :(

Vierailija
4/4 |
08.03.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei juma ihminen sitten jaksaa yllättää.

Ja tässä tarkoitan niitä kahta nuorta naista, jotka hakivat ja saivat seksiseuraa tästä "miehestä. Toinen sai vielä "apua " neitsyyden menettämiseen.

Parastahan tässä on, että tätä ei voi millään mittarilla pistää sikamiesten piikkiin.

 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kahdeksan yhdeksän