Naapurin nainen ripustaa pyykkejä narulle
ja kumartuu pyykkikorille silleen että tissit näkyy kaula-aukosta, sellaset roikkutissit jotka vielä heiluu. EI kaunista.
Kommentit (18)
[quote author="Vierailija" time="05.06.2013 klo 13:48"]
ja kumartuu pyykkikorille silleen että tissit näkyy kaula-aukosta, sellaset roikkutissit jotka vielä heiluu. EI kaunista.
[/quote]
Käy nyt hyvä ihminen sanomassa että äkkiä pois ulkoa ympäristöä pilaamasta? Varmaan sillä on suonikohjujakin
Moikka naapuri, näit varmaan minut, justiinsa tulin tuolta ulkoa pyykkiä ripustamasta tänne aaveelle heilahtelemaan.
Saatoin se kyllä olla minäkin..
Kerro nyt ap sen pyykkimamman vaatetus!
Ihan niinku mä. :) Olisin alasti, jos voisin.
Kävin laittamassa pyykkiä narulle. Saattoi siis olla minun rintani. :)
Terveisiä vaan sinne naapuriin: nyt on kesä ja nämäkin rinnat saa paistatella päivää. Varmaan ei sinua haittaisi jos rintani olisi jotenkin terhakkaat? Salli mun nauraa, sinulle nyt ei kelpaa jos naapurin naisella on rintavarustus.
Minulla on ollut suuret rinnat ihan teinistä saakka. Mutta onpahan mitä roikottaa! ;)
Mun ihanat rinnat ja mun ihana piha. Ihanaa kun on kesä ja voi ottaa aurinkoa. Kohta menen bikineissä ottamaan aurinkoakin pihaan, iiiiihanaa!
Ei, kun kyllä se oli minä. Riipparit vaan heiluivat tuulessa. Mutta miksi sä aina tulet siihen aidan taakse väijymään. Haluaisin laittaa pyykkini ihan rauhassa, mutta ei, kun aina oot siinä kaula pitkänä kuikkimassa meidän puolelle.
soita heti poliisit paikalle, toihan on siis törkeetä! Putkaan tommonen pyykinripustelija joutaa!
Sen kun käännät vaan katseen muualle! Ei kai ne rinnat nyt sentään maisemaa pilaa, jos et kyttäämällä kyttää suoraan kaula-aukkoon :D
kattelisin mielellään noita tissejä
Yih.. ne on semmoset 20cm pitkät pussit jotka roikkuu.
[quote author="Vierailija" time="05.06.2013 klo 14:04"]
Ihan niinku mä. :) Olisin alasti, jos voisin.
[/quote]
Mikset voi?
Minä, pitkine tisseineni, leikkasin ruohon, kuokin sipulimaan ja kahteenkin otteeseen ripustin pyykit - alasti!
Tarjoudu siis pesemään, ripustamaan pyykit narulle ja silittämäänkin ne pyykit.
No voi helvetti. Pakkoko on kytätä. Ja sori, mun tissit ei heilu.
Missä te oikein asutte?? Täällä meilläpäin ei tissejä vilahtele vaikka mielelläni niitä katselisinkin.
[quote author="Vierailija" time="05.06.2013 klo 13:48"]
ja kumartuu pyykkikorille silleen että tissit näkyy kaula-aukosta, sellaset roikkutissit jotka vielä heiluu. EI kaunista.
[/quote]
Ihanaa!!!! Voi kun näkis....